SPECJALNOŚĆ : Squash, trening lekkoatletyczny

Trener Squasha
Absolwent wydziału trenerskiego na warszawskim AWF. Wieloletni zawodnik lekkiej atletyki, specjalista w biegach przez płotki oraz w sztafetach.
Od 2000 roku związał się z raczkującą wówczas dyscypliną w Polsce – Squashem.

„Przez lata uczyłem się od najlepszych zawodników na świecie, by dziś móc przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie moim klientom.
Squash to na pozór prosta gra, w którą może grać każdy.
Jednak przy bliższym poznaniu okazuje się, że to dość wymagająca kondycyjnie gra, a przede wszystkim bardzo wymagająca technicznie.
Zapraszam na treningi!”

Doświadczenie trenerskie
WYKSZTAŁCENIE
Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie - wydział trenerski
DOŚWIADCZENIE
Umiejętności treningowe
 • Squas 97 %
 • Lekkoatletyka 94 %

Poznaj innych trenerów

Serdecznie zapraszam na konsultacje w ramach których proponuję:
 • Interwencje dietetyczne nastawione na przyśpieszenie metabolizmu, a nie tylko na restrykcje kaloryczne
 • Poszukiwanie i pokonywanie ewentualnych barier hamujących proces odchudzania: nadwrażliwość pokarmowa, współwystępujące choroby, brak umiejętności kulinarnych i organizacyjnych
 • Dostosowanie dziennego planu żywieniowego do aktywności fizycznej wynikającej z treningów oraz do trybu życia
 • Wdrażanie właściwych nawyków żywieniowych pacjenta i całej jego rodziny
 • Pomoc w ,,programowaniu” zdrowych nawyków u dzieci
 • Wspieranie pacjentów poprzez stały kontakt
  Marta - instruktorka fitness, trenerka personalna i szkoleniowiec. Szeroko pojęty fitness to jej pasja, której od 10 lat poświęca każdy dzień życia. Urozmaicone doświadczenie pozwoliło jej zrozumieć sposoby oraz problemy związane z treningiem ciała. U jej podopiecznych osiąga 100% zadowolenia oraz 100% efektów bez wspomagania suplementami, dlatego klienci chętnie do niej wracają, co daje jej ogromną satysfakcję z tego co robi. Wiele treningów Marta przeprowadza na urządzeniu Freestyler, które jest połączeniem treningu siłowego, cardio i rozciągania.
   Trener personalny oraz fizjoterapeuta. Od 15 lat związany z siatkówką której również jest trenerem. W pracy z klientem skupia się głównie na bezpiecznym i efektywnym treningu. Pomaga podopiecznym wrócić do formy po przebytych urazach. Ma kompleksowe podejście do treningu dlatego stara się nie tylko pokazywać ćwiczenia i opowiadać o odpowiedniej diecie ale uczy jak odpowiednio trenować oraz jak wprowadzić do swojego życia dobre nawyki żywieniowe. Jego mocne strony to trening funkcjonalny jak i wspomagający zrzucenie zbędnych kilogramów. Na pewno pomoże ci zdobyć wymarzoną formę jak również wspomoże przygotowanie do innych aktywności fizycznych.