:

Trener personalny przygotowania motorycznego, absolwent AWF Warszawa, ekspert w dziedzinie treningu siłowo-funkcjonalnego z kettlebells wg metody Hardstyle, członek elitarnej grupy Top Team Poland, miłośnik kalisteniki ukierunkowanej na prozdrowotny rozwój całego ciała, instruktor kulturystyki, trener boksu.

 

W swojej pracy ogromną uwagę przywiązuje do techniki i bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń, a każdy ruch musi mieć swoje funkcjonalne i biomechaniczne uzasadnienie. Jego trenerskie motto brzmi: „Jakość pielęgnowana cierpliwością nagradzana jest siłą.”. Paweł uczy siły i sprawności co otwiera jego podopiecznym więcej możliwości i komfortu w codziennym życiu. Aktywnie pracuje w branży od 2007 roku.

 

Poznaj innych trenerów

Bycie silnym i sprawnym jest moją pasją od lat, którą mogę spełniać w pracy trenera. Uważam, że dobrze poprowadzony trening na siłowni pomaga nie tylko lepiej wyglądać, ale również być zdrowszym, poprawić postawę czy ogólną sprawność fizyczną. Ukończone kursy pozwalają mi indywidualnie dostosować trening pod cele, potrzeby, preferencje oraz kondycję moich podopiecznych.Osobiście trenuję trójbój siłowy, kalistenikę, ostatnio również się wspinam. Poza tym interesuję się sportami siłowymi oraz sportami walki, a w czasie wakacji można mnie spotkać najczęściej na górskich wędrówkach. Prowadzę treningi, konsultację oraz układam plany treningowe
    Konrad posiada wieloletnie doświadczenie jako trener personalny. Posiada certyfikat Bodybuilding Instructor uzyskany w Polskiej Akademii Sportu, przeszedł także szkolenia w zakresie treningu funkcjonalnego oraz motorycznego. Poza treningiem ukierunkowanym na kształtowanie sylwetki specjalizuje się także w przygotowaniu fizycznym do konkretnej dyscypliny sportowej tj. bieganie, narciarstwo, tenis.„Na trening oraz zmianę nawyków nigdy nie jest za późno. Przy mojej pomocy Twoja transformacja stanie się bardziej efektywna”
      Marta - instruktorka fitness, trenerka personalna i szkoleniowiec. Szeroko pojęty fitness to jej pasja, której od 10 lat poświęca każdy dzień życia. Urozmaicone doświadczenie pozwoliło jej zrozumieć sposoby oraz problemy związane z treningiem ciała. U jej podopiecznych osiąga 100% zadowolenia oraz 100% efektów bez wspomagania suplementami, dlatego klienci chętnie do niej wracają, co daje jej ogromną satysfakcję z tego co robi. Wiele treningów Marta przeprowadza na urządzeniu Freestyler, które jest połączeniem treningu siłowego, cardio i rozciągania.