:

Trener personalny przygotowania motorycznego, absolwent AWF Warszawa, ekspert w dziedzinie treningu siłowo-funkcjonalnego z kettlebells wg metody Hardstyle, członek elitarnej grupy Top Team Poland, miłośnik kalisteniki ukierunkowanej na prozdrowotny rozwój całego ciała, instruktor kulturystyki, trener boksu.

 

W swojej pracy ogromną uwagę przywiązuje do techniki i bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń, a każdy ruch musi mieć swoje funkcjonalne i biomechaniczne uzasadnienie. Jego trenerskie motto brzmi: „Jakość pielęgnowana cierpliwością nagradzana jest siłą.”. Paweł uczy siły i sprawności co otwiera jego podopiecznym więcej możliwości i komfortu w codziennym życiu. Aktywnie pracuje w branży od 2007 roku.

 

Poznaj innych trenerów

Marta - instruktorka fitness, trenerka personalna i szkoleniowiec. Szeroko pojęty fitness to jej pasja, której od 10 lat poświęca każdy dzień życia. Urozmaicone doświadczenie pozwoliło jej zrozumieć sposoby oraz problemy związane z treningiem ciała. U jej podopiecznych osiąga 100% zadowolenia oraz 100% efektów bez wspomagania suplementami, dlatego klienci chętnie do niej wracają, co daje jej ogromną satysfakcję z tego co robi. Wiele treningów Marta przeprowadza na urządzeniu Freestyler, które jest połączeniem treningu siłowego, cardio i rozciągania.
  Serdecznie zapraszam na konsultacje w ramach których proponuję:
  • Interwencje dietetyczne nastawione na przyśpieszenie metabolizmu, a nie tylko na restrykcje kaloryczne
  • Poszukiwanie i pokonywanie ewentualnych barier hamujących proces odchudzania: nadwrażliwość pokarmowa, współwystępujące choroby, brak umiejętności kulinarnych i organizacyjnych
  • Dostosowanie dziennego planu żywieniowego do aktywności fizycznej wynikającej z treningów oraz do trybu życia
  • Wdrażanie właściwych nawyków żywieniowych pacjenta i całej jego rodziny
  • Pomoc w ,,programowaniu” zdrowych nawyków u dzieci
  • Wspieranie pacjentów poprzez stały kontakt
   Instruktor i trener personalny z 8 letnim doświadczeniem. Trening i sport są  moją pasją, z którą związany jestem od małego. Aktywność ruchowa, zdrowa dieta to dla mnie styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego oraz mentalnego. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, treningu odchudzającym, treningu skierowanym na poprawę siły i masy mięśniowej i wytrzymałościowym oraz w zdrowym odżywianiu.Marzysz o atrakcyjnej sylwetce, a nie wiesz jak to to zrobić? Twoja motywacja do treningu legła w gruzach? Stosujesz diety, a efekt jest daleki od wymarzonego? Ćwiczysz samodzielnie, a efekty nie przychodzą? Pora zacząć działać. Marzenia możesz zrealizować!