Tekst

Testowy tekst Testowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekst

Testowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekstTestowy tekst

 

Image background
Loading...

Komfort

Zwyżka formy podniesie poczucie Twojej własnej wartości i zwiększy pewność siebie. To pierwsze efekty dobrego i wydajnego treningu personalnego z naszymi trenerami!

Indywidualne podejście

Porozmawiamy o Twoich nawykach żywieniowych, celach jakich chciałbyś osiągnąć, o Twoim trybie życia i dopasujemy trening do Twojego planu dnia.

Motywacja

Zasługujesz na najwyższy szacunek i uznanie! Niejednokrotnie będziesz mieć chwile zwątpienia, ale Twój trener będzie Cię motywował.

Aktywność, która będzie dla Ciebie przyjemnością. Zaprojektujemy Twój indywidualny trening

Zraziłeś/zraziłaś się do ćwiczeń, bo nie odpowiadały Ci grupowe zajęcia w przepełnionej sali? Zawsze masz kłopot z ustaleniem harmonogramu treningów? W takim razie praca z trenerem jeden na jeden może rozwiązać Twoje problemy.

Umów się już dziś z jednym z naszych specjalistów. Współpracę zaczniecie od rozmowy o Twoich oczekiwaniach i preferencjach. Trener wnikliwie przeanalizuje Twój codzienny jadłospis oraz poziom aktywności. Jeśli preferujesz umiarkowany wysiłek, to opiekun ułoży trening, który Cię rozrusza, ale nie spowoduje zbyt mocnych zakwasów. Wolisz, żebyśmy dali Ci prawdziwy wycisk? Nie ma problemu! Dopasujemy się do Twojego stylu życia i tego, co lubisz.

Pracując z nami:

  • poczujesz się komfortowo, ponieważ trener w pełni zaangażuje się w spotkania;
  • będziesz ćwiczył w dogodny dla Ciebie sposób — na sali, w domu, w pracy, czyli gdzie tylko chcesz;
  • zawsze znajdziesz czas na aktywność, bo to my dopasujemy się do Twojego planu dnia;
  • wzmocnisz swoje ciało i zyskasz więcej energii do wykonywania codziennych obowiązków.

Masz problem z motywacją? Jesteśmy po to, abyś nigdy jej nie tracił/traciła

Rolą trenera jest także pokazanie Ci, że ruch można na stałe włączyć do swojego życia. Może być on tak samo oczywisty, jak jedzenie czy spanie. Specjaliści pokażą Ci, jak znaleźć czas na ćwiczenia i czerpać przyjemność z aktywności fizycznej. Często barierą są błędne przekonania, które Cię ograniczają. Trener pomoże Ci się z nimi rozprawić, a Ty nauczysz się szukać właściwej motywacji.

W przeciwieństwie do zajęć grupowych czy samodzielnie wykonywanych ćwiczeń, zajęcia z trenerem osobistym są nakierowanea nie tylko na poprawę Twojej kondycji, ale też na naukę tego, jak prowadzić zdrowy tryb życia. To czas dla Ciebie, w którym możesz skoncentrować się na tym, aby lepiej poznać swoje ciało i nauczyć się o nie dbać.

 

Regularne treningi to także sposób na zdrowe rozładowanie stresu. Jest to zatem aktywność polecana dla wszystkich, którzy żyją intensywnie i potrzebują chwili relaksu. Zamienisz niezdrowe nawyki na ruch. Ten krok może przełożyć się pozytywnie na wiele sfer Twojego życia – będziesz bardziej skoncentrowany/a i wypoczęty/a.Regularne treningi to także sposób na zdrowe rozładowanie stresu. Jest to zatem aktywność polecana dla wszystkich, którzy żyją intensywnie i potrzebują chwili relaksu. Zamienisz niezdrowe nawyki na ruch. Ten krok może przełożyć się pozytywnie na wiele sfer Twojego życia – będziesz bardziej skoncentrowany/a i wypoczęty/a.
Ćwicząc z trenerem:
pokonasz problem braku motywacji i ciągłego odkładania treningów;
dowiesz się, jak wpleść ćwiczenia w swoją codzienną rutynę;
poznasz skuteczne sposoby na to, jak znaleźć formę aktywności, która sprawi Ci przyjemność;
zbudujesz nawyki, pozwalające cieszyć się dobrym zdrowiem i kondycją organizmu.

Już dziś zrób pierwszy krok i umów się na spotkanie ze swoim trenerem personalnym.