Masaż biurowy

Jego celem jest redukcja napięcia mięśniowego i stresu, które często towarzyszą pracownikom długo pracującym przed komputerem. Wykonanie masażu biurowego koncentruje się głównie na uciskaniu, rozcieraniu i oklepywaniu okolic szyi, ramion i kręgosłupa, co może poprawić komfort pracy w biurze oraz ogólną wydajność i koncentrację pracowników.

Technika ta skierowana jest do osób, które pracując długo przed komputerem, są narażone na urazy, takie jak zespół cieśni nadgarstka i bolesnego barku oraz szyi. Jeśli tego rodzaju problemy już wystąpiły i w związku z tym masz trudności w poruszaniu się, nasz masaż biurowy z dojazdem z Warszawy może Ci pomóc.

To wygodna usługa, dzięki której nie będziesz musiał opuszczać swojego stanowiska pracy, ponieważ to my przybędziemy do wskazanego przez Ciebie miejsca. W efekcie możesz zadbać nie tylko o własny komfort, ale również pozytywne relacje między Tobą a pracodawcą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – odpowiemy na wszelkie pytania.

 

 

 

Pełna oferta masaży i formularz:

https://personalny-trener.com/masaze-z-dojazdem/