Ile to może kosztować?

Cennik usług

Za trening

Trener Personalny

Przy umowie na dłuższy okres czasu, przyznajemy zniżki!

80-250zł
  • Kiedy chcesz
  • O której chcesz
  • Gdzie chcesz

Za wizytę

Masaż

Przy umowie na dłuższy okres czasu, przyznajemy zniżki!

120-200zł
  • Kiedy chcesz
  • O której chcesz
  • Gdzie chcesz

Za wizytę

Dietetyk

Przy umowie na dłuższy okres czasu, przyznajemy zniżki!

150-200zł
  • Kiedy chcesz
  • O której chcesz
  • Gdzie chcesz

dowiedz się więcej

Często zadawane pytania

Dlaczego trener personalny?

Dobry trener osobisty ma dla Ciebie czas również poza treningami. Zawsze możesz zadzwonić lub napisać, kiedy pojawią się różne wątpliwości. Trener podpowie Ci co zrobić, zmotywuje, wesprze i podniesie na duchu. Trener nie pozwoli Ci odpuścić nawet kiedy masz gorszy dzień i pojawiają się chwile słabości i zwątpienia.

Po co komu trener personalny skoro mamy siłownie na każdym kroku?

Owszem, na siłowni są trenerzy, ale głównie powiedzą tylko jak wykonywać ćwiczenie. Nie jest to trener, który będzie cały czas monitorował Twoją pracę i patrzył czy zaraz czegoś nie naderwiesz.
My czuwamy cały czas przy ćwiczącym. Pilnujemy żeby wykonywał prawidłowo ćwiczenie, motywujemy, a kiedy trzeba - zmieniamy.

Czy taki trening jest lepszy od treningu w grupie?

Przede wszystkim jest efektywniejszy. Trener dostosowuje wykonywane ćwiczenia do poziomu ćwiczącego, może też tak ułożyć program, by ćwiczący szybko osiągnął zamierzone cele. Dobry trener bierze pod uwagę nie tylko kondycję, ale i budowę ciała konkretnej osoby, a także jej potrzeby. W ten sposób powstaje program dopasowany do ćwiczącego niczym kreacja szyta na miarę.

Czy nie jestem za młody / za stary?

Nie! Nasze treningi są dostosowane pod każdą osobę i zmieniane na bieżąco. Oceniamy jaka jest sprawność danej osoby i układamy ćwiczenia idealnie pod nią.

Skąd bierze się cena treningu personalnego?

Zastanawiałeś się kiedyś ile pieniędzy wydajesz na wizyty u lekarza, związane z kontuzjami rehabilitacje czy różnego rodzaju farmaceutyki i produkty lecznicze?
Do tego dolicz dojazdy i przepracowaną godzinę.

Ciągle pracuję i nigdy nie mam czasu. Dałoby radę to jakoś pogodzić?

Jeśli jesteś zabieganą osobą, trener wstanie o 5 rano, żeby przeprowadzić z Tobą trening przed pracą lub zostanie do późnych godzin wieczornych, żeby spotkać się z Tobą po długim dniu. Jeśli jest taka możliwość możemy przeprowadzić trening u Ciebie w biurze!

Czy mogę ćwiczyć z kontuzją?

Personalny trener jest po to by dobrać ćwiczenia idealnie do ćwiczącego. Postaramy się skonstruować tak treningi by nie angażować kontuzji, a mimo to móc ćwiczyć i nie wyjść z formy.