Dlaczego my?

Witaj na naszej stronie www.personalny-trener.com. Skoro tu jesteś oznacza to, że albo już podjąłeś trud treningu, albo planujesz to zrobić. Nie ważne jednak na jakim etapie jesteś, ważne że poszukujesz dla siebie idealnego rozwiązania.

Wybór trenera personalnego może być dla Ciebie punktem zwrotnym w walce o swoje zdrowie, formę i atrakcyjny wygląd. Dlaczego? Trening z trenerem jest zdecydowanie bardziej efektywny, przyjemniejszy, a przede wszystkim bezpieczniejszy.

Pamiętaj wysiłek fizyczny nie tylko poprawi Twoją sylwetkę, ale również kondycję psychiczną. Zwyżka formy podniesie poczucie Twojej własnej wartości i zwiększy pewność siebie. To pierwsze efekty dobrego i wydajnego treningu personalnego z naszymi trenerami, które możemy Ci zagwarantować!

Efektywność

Trening z trenerem jest zdecydowanie bardziej efektywny. Szybko zauważysz poprawę nie tylko ciała, ale i kondycji psychicznej!

Bezpieczeństwo

Treningi z wykwalifikowanymi trenerami zapewnią Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa. Możesz mieć pewność, że z nami wszystkie ćwiczenia będą wykonane poprawnie.

Elastyczność

Ty wybierasz miejsce treningu! Przyjedziemy do Ciebie i będziemy trenować razem.

Image background
Loading...

Komfort

Zwyżka formy podniesie poczucie Twojej własnej wartości i zwiększy pewność siebie. To pierwsze efekty dobrego i wydajnego treningu personalnego z naszymi trenerami!

Indywidualne podejście

Porozmawiamy o Twoich nawykach żywieniowych, celach jakich chciałbyś osiągnąć, o Twoim trybie życia i dopasujemy trening do Twojego planu dnia.

Motywacja

Zasługujesz na najwyższy szacunek i uznanie! Niejednokrotnie będziesz mieć chwile zwątpienia, ale Twój trener będzie Cię motywował.

Jak działamy?

Umówimy się na spotkanie! Porozmawiamy o Twoich nawykach żywieniowych, celach jakich chciałbyś osiągnąć,
o Twoim trybie życia. Nie oszukujmy się, nie zmienisz całkowicie swojego życia, trening postaramy się dopasować do Twojego planu dnia.

Nie lubisz zatłoczonych siłowni? Posiadasz własną przydomową siłownię? Masz wolną przestrzeń w domu lub biurze? Masz ogród ? Przyjedziemy do Ciebie i będziemy trenować razem. Możemy też trenować w siłowni, do której chodzisz.

Pamiętaj! Decydując się na trening z naszymi trenerami, prowadząc przy tym aktywne życie zawodowe i (lub) rodzinne – zasługuje na najwyższy szacunek i uznanie ! Zasługujesz na to. Niejednokrotnie będziesz mieć chwile zwątpienia, ale Twój trener będzie Cię motywował.

My też nie trenujemy sami! Mamy swoich trenerów lub ćwiczymy w parach z kolegami.
Dlaczego? Wspomnieliśmy już o tym na początku, taki trening jest… zdecydowanie bardziej efektywny, przyjemniejszy,
a przede wszystkim bezpieczniejszy.

„Jeśli jesteś nastawiony na ciężką pracę, wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć założone cele. Nie ważne ile masz lat i czym się zajmujesz. Masz prawo, aby czuć się i wyglądać dobrze! Ja też prowadzę bardzo aktywne życie zawodowe – inne niż sport, więc wymówek na temat powodów nietrenowania znam sporo. Sam ich kiedyś używałem. Trenować możesz wszędzie; w domu, w pracy, hotelu, na świeżym powietrzu. Umów się na spotkanie i zabieramy się do roboty!”