Trening presonalny

Na samym początku trener personalny porozmowia z Tobą na temat twojego celu ćwiczeń, predyspozycji i przeciwskazań. Znając takie fakty dopasuje program i zestaw ćwiczeń do twoich indywidualnych możliwości i preferencji. Zmotywuje Cię do działania i zaangażowania w 100% podczas każdego z treningów. Trening personalny nie tylko gwarantuje wykorzystanie w pełni twojego czasu i możliwości, ale przede wszystkim daje ogromną satysfakcję, bo szybko pozwala dostrzec efekty twojej pracy.

 

Na jakich ćwiczeniach można się skupić? (w zależności od porządanego efektu)
-ćwiczenia wzmacniające i wyszczuplające brzuch oraz mięśnie grzbietu
-ćwiczenia opierające się na ruchach wielostawowych odzwierciedlające ruchy życia codziennego, które można zastosować w każdej grupie wiekowej i w każdym stopniu zaawansowania sprawności ruchowej
-ćwiczenia wykorzystujące masę swojego ciała budujące siłę, mobilność, elastyczność i równowagę z możliwością dostosowania poziomu trudności w zależności od indywidualnych potrzeb
-ćwiczenia Crossfit’owe ® – skierowane do każdego, zarówno do amatorów sportów, chcących tylko zrzucić zbędne kilogramy, jak i dla tych, którym sportowy styl życia pozwala nie tylko dbać o figurę, ale wpływa na sposób spędzania wolnego czasu. Crossfit jest uniwersalnym programem, odpowiedni dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności i doświadczenia. Podczas treningu samodzielne dopasowujemy go naszych możliwości poprzez modyfikacje czasu wykonania ćwiczenia, ilości powtórzeń, intensywności itp.
-ćwiczenia wzmacniające oraz ujędrniające uda i pośladki
-ćwiczenia rozbudowujące masę mięśniową
-ćwiczenia obwodowe – zestaw ćwiczeń wykonywanych jedno po drugim obejmujące wszystkie grupy mięśniowe. Każde ćwiczenie (stacja) wykonujemy przez 30-60s po czym przechodzimy do następnej stacji. Po upływie 3-5min. Następuje przerwa 2-3min po której powtarzamy cykl.