Zajęcia fitness

Zumba

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa do zabawy. Jest łatwa, zaprojektowana dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

Płaski brzuch

Płaski brzuch to zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i talii. Pierwsza część zajęć to prosty układ choreograficzny (rozgrzewka), druga część poświęcona jest specjalistycznemu treningowi ukierunkowanemu na wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha. Trening gwarantuje zmniejszenie obwodu talii. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich.

Zdrowy kręgosłup

Zdrowy kręgosłup to zajęcia dla wszystkich niezależnie od grupy wiekowej. Profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe. Efektem zajęć jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka. Ten rodzaj zajęć przeznaczony jest dla osób, które pracują przeważnie w pozycjach siedzących i nie maja na co dzień możliwości dbania o swój kręgosłup czy prawidłową  pozycję. Odpowiednio ułożony program pomaga zapobiegać wadom i bólom stawów oraz likwiduje napięcia mięśni. Zdrowy Kręgosłup to zajęcia o bardzo łagodnym charakterze, przeznaczone dla osób w każdym wieku, dla osób z nadwagą, dla osób które są mało aktywne fizycznie, dla tych którzy chca zrobić coś dobrego dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

ABT

ABT (ang. abdominal, buttocks, thighs brzuch, pośladki, uda) to forma aerobiku, która ma na celu wzmocnić i ujędrnić dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewnią zgrabną sylwetkę,  jędrne uda i pośladki, płaski brzuch oraz przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia są bezpieczne dla stawów i kręgosłupa, zajęcia polecane dla wszystkich. Znakomita forma, jeśli właśnie  rozpoczynasz swoją przygodę z fitnessem.

Fat burning

Fat burning to intensywny trening odchudzający. Odpowiednie natężenie ćwiczeń ma na celu osiągnięcie określonego tętna (pulsu) w zakresie, którego spalanie tkanki tłuszczowej jest najszybsze. Zajęcia oparte są na połączeniu nieskomplikowanych układów choreograficznych przy wykorzystaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe.

ABS+Stretching

ABS+Stretching to zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha. Część zajęć bazuje na prostych krokach aerobiku, z których budowane są nieskomplikowane choreografie powtarzane wielokrotnie podczas danej lekcji, a część poświęcona jest specjalistycznemu treningowi ukierunkowanemu na wzmacnianie mięśni brzucha. Wielokrotne powtarzanie ćwiczeń skutkuje wysmukleniem sylwetki i wzmocnieniem mięśni. Zajęcia kończy część relaksacyjna w postaci ćwiczeń rozciągających.

Pilates

Pilates jest metodą mającą na celu stworzeniu równowagi w ciele. Jest treningiem “dobrego samopoczucia”. Wpływa na to jak wygląda ciało, jak je odczuwamy i jak ono pracuje. Mięśnie wzmacniają się i stają się bardziej elastyczne, dlatego całe ciało odzyskuje sprężystość, poprawia się sylwetka. Ćwiczenia prowadzone są przy dźwiękach spokojnej muzyki. Jest to trening całego ciała, który zawiera m.in. ćwiczenia inspirowane jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. System tych ćwiczeń ukierunkowany jest na poprawę elastyczności,siły ,równowagi i świadomości swojego ciała. Wyciszają i redukują stres. Pilates to doskonałe połączenie ćwiczeń rozciągających, wzmacniających i oddechowych kształtujących mięśnie stabilizujące kręgosłup i odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy ciała.

Sexy dance

SEXY DANCE to mieszanka najgorętszych i najbardziej zmysłowych tanecznych stylów, która ukierunkowana jest na wydobywanie z kobiety wdzięku. Sexapil nie opiera się tylko na wyglądzie zewnętrznym, lecz także na umiejętności podkreślenia tego, co jest najlepsze w ciele. To połączenie tańca oraz klasycznych ćwiczeń kondycyjno-wytrzymałościowych i stretchingu. Sexy Dance wpłynie na Twoje ciało i na psychikę. Zmienisz postrzeganie samej siebie. Nawet, jeśli masz jakieś kompleksy, szybko zaczniesz postrzegać samą siebie w bardziej przychylny sposób. Spalisz mnóstwo kalorii, wzmocnisz i rozciągniesz mięśnie i przede wszystkim nauczysz się seksownego, eleganckiego i uwodzicielskiego sposobu poruszania.

Fitness 4U

Zajęcia, o których rodzaju decydują sami uczestnicy na ich początku! Do wyboru są wszystkie rodzaje zajęć w naszym klubie z wyjątkiem Zumby. Mogą to być zajęcia wzmacniające np. ABT lub z grupy mentalnych np. Pilates.