:

Jako dziecko trenowała pływanie. W liceum pierwszy raz odwiedziła siłownię i już wtedy wiedziała, że z fitnessem chce związać swoją przyszłość. Ruch stał się nieodłączną częścią jej życia, a swoją pasją zaraża teraz innych. Pracując z Patrycją, możesz liczyć na różnorodne treningi i nieustanną dawkę motywacji.

Ta trenerka kładzie nacisk na to, aby zaproponowane przez nią ćwiczenia nie tylko rzeźbiły ciało, ale też przyczyniały się do lepszego samopoczucia. Uważa bowiem, że zdrowie jest równie ważne, jak efekty wizualne uzyskane podczas godzin spędzonych na siłowni.

Zgłoś się do Patrycji, jeśli:

 • szukasz kogoś, kto zmotywuje Cię do regularnej pracy;
 • potrzebujesz pomocy w mądrym odchudzaniu;
 • zależy Ci na poprawieniu proporcji sylwetki;
 • szybko nudzisz się na siłowni i nie masz pomysłu na to, jak urozmaicić ćwiczenia.

Patrycja jest:

 • studentką fizjoterapii;
 • doświadczoną trenerką personalną;
 • pasjonatką fitnessu;
 • optymistką, która zawsze z uśmiechem podchodzi do każdego klienta.

Każde zajęcia z Patrycją to mieszanka treningu siłowego, stretchingu i mobility. Twoja opiekunka z pewnością zwróci uwagę na właściwą postawę ciała i nie odpuścić, dopóki nie wykonasz poprawnie wszystkich powtórzeń. Jest przy tym bardzo cierpliwa i w pełni oddana swoim klientom. To osoba, która naprawdę otoczy Cię opieką.

Poznaj innych trenerów

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne, a także Trenerem Przygotowania Motorycznego, na co dzień pracującym z zawodnikami piłki nożnej w jednej z Akademii na Mazowszu. Współpracuję zarówno z seniorami, jak i grupami młodzieżowymi, a także z osobami nieuprawiającymi zawodowo sportu.
 • Ukończyłem liczne kursy w tematyce treningu motorycznego m.in. TWB, BetterWay, FMS czy Peakper4mance. W swojej pracy skupiam się głównie na dwóch aspektach – możliwościach i celach. Możliwości to aktualny stan i forma Podopiecznego, gdzie kluczem będzie zasada „po pierwsze nie szkodzić". Dlatego trening u mnie oprócz poprawy zdolności motorycznych, jest nastawiony na naprawę Twojego aparatu ruchu. Po drugie cele – czyli wspólne wyznaczenie po co trenujemy. Czasem może być to konkretne sportowe wydarzenie, mecz, zawody, a czasem chęć ogólnej poprawy kondycji i sylwetki. Zapraszam! 
  Doświadczony trener personalny i instruktor sportu, prawdziwy sportowy zapaleniec. Kocha to co robi, trenuje dzieci, młodzież i dorosłych. Trening z nim to gwarancja zmian w wyglądzie, zdrowiu i samopoczuciu. Gena specjalizuje się w treningu kalistenicznym oraz funkcjonalnym w treningu cross, hiit, pilatesie i strechingu. "Pamiętaj, że trening ma przynosić porządane efekty, ale przede wszyskim musi być to proces sprawiający przyjemność i dający satysfakcję. Trenuj ze mną, z dochodząc do formy unikniesz kontuzji i urazów. Poznasz prawidłowe techniki wykonywania ćwiczeń" 
   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, medycznym, redukującym tkankę tłuszczowa, modelującym i wysmuklającym sylwetkę z poprawieniem widoczności mięśni ciała. Jest instruktorem kulturystyki. Anna jest ze sportem związana od dziecka. Jest reprezentantką Polski w Ringo i w Ringtenisie oraz wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski i Świata w tych dyscyplinach."Ukończone studia i kursy pozwoliły mi posiąść wiele praktycznych umiejętności i wiedzy teoretycznej, którą wykorzystuję w swojej pracy. Jestem osobą odpowiedzialną i niezwykle komunikatywną, co pozwala mi łatwo nawiązać kontakt z ludźmi. Pasjonuje się ludzką anatomią ciała, a dzielenie się posiadaną wiedzą pozwala mi się spełniać zawodowo. Dzięki licznym osiągnięciom w sporcie, bardzo dobrej kondycji oraz pasji do ćwiczeń udowadniam wiarygodność posiadanej wiedzy z zakresy fizjologii ludzkiego ciała"