:

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne, a także Trenerem Przygotowania Motorycznego, na co dzień pracującym z zawodnikami piłki nożnej w jednej z Akademii na Mazowszu. Współpracuję zarówno z seniorami, jak i grupami młodzieżowymi, a także z osobami nieuprawiającymi zawodowo sportu.

  • Ukończyłem liczne kursy w tematyce treningu motorycznego m.in. TWB, BetterWay, FMS czy Peakper4mance. W swojej pracy skupiam się głównie na dwóch aspektach – możliwościach i celach. Możliwości to aktualny stan i forma Podopiecznego, gdzie kluczem będzie zasada „po pierwsze nie szkodzić”. Dlatego trening u mnie oprócz poprawy zdolności motorycznych, jest nastawiony na naprawę Twojego aparatu ruchu. Po drugie cele – czyli wspólne wyznaczenie po co trenujemy. Czasem może być to konkretne sportowe wydarzenie, mecz, zawody, a czasem chęć ogólnej poprawy kondycji i sylwetki. Zapraszam! 

Poznaj innych trenerów

Związany ze sportem od najmłodszego, głównie z pływaniem dlatego w wodzie czuję się jak w swoim żywiole. Praca z drugą osobą sprawia mu wiele radości a zdobytą wiedzą chętnie dzieli się ze swoimi podopiecznymi. Posiada uprawnienia instruktora zdobyte w Polskiej Akademii Sportu. Posiada doświadczenie w pracy z grupą zawodników oraz szkoleniu indywidualnym. W uczeniu innych indywidualnie podchodzi do każdej osoby. Sam także startuje w zawodach triathlonowych.Ponadto Paweł jest dyplomowanym masażystą masażu klasycznego i sportowego.
    Trener personalny przygotowania motorycznego, absolwent AWF Warszawa, ekspert w dziedzinie treningu siłowo-funkcjonalnego z kettlebells wg metody Hardstyle, członek elitarnej grupy Top Team Poland, miłośnik kalisteniki ukierunkowanej na prozdrowotny rozwój całego ciała, instruktor kulturystyki, trener boksu. W swojej pracy ogromną uwagę przywiązuje do techniki i bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń, a każdy ruch musi mieć swoje funkcjonalne i biomechaniczne uzasadnienie. Jego trenerskie motto brzmi: „Jakość pielęgnowana cierpliwością nagradzana jest siłą.". Paweł uczy siły i sprawności co otwiera jego podopiecznym więcej możliwości i komfortu w codziennym życiu. Aktywnie pracuje w branży od 2007 roku. 
      Profesjonalnie związany z zawodem trenera personalnego od 2008 roku. Absolwent studiów na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Pasjonat sportu i doświadczony trener personalny, instruktor kulturystyki i piłki nożnej, trener przygotowania motorycznego. W swojej karierze pracował już z setkami osób pomagając im osiągać założone cele.Specjalizuje się w treningu nastawionym na odchudzanie, budowanie masy mięśniowej, sprawności i siły swoich podopiecznych, oraz w treningu przygotowania motorycznego. sportowców.Cechuje go profesjonalizm, punktualność, indywidualne podejście do każdego klienta i cierpliwość.